środa, 4 listopada 2015

Santa is here!

Witajcie Kochani!
Kiedy na blogu firmy Pinkfresh Studio zobaczyłam zajawkę kolekcji "Christmas Wishes", poczułam dreszczyk zachwytu i już wiedziałam, że zrobię wszystko, żeby te papiery i dodatki znalazły się w naszym sklepiku :-) Tak też się stało - udało mi się tę kolekcję zdobyć i tak jak przypuszczałam - ogromnie przypadła Wam do gustu. Bardzo szybko wyprzedała się prawie cała - ostatnie arkusze i dodatki znajdziecie jeszcze tutaj, więc kto nie zdążył (nie widział/nie wiedział/nie był pewien/nie miał pieniędzy/czasu/ochoty na przedświąteczne zakupy - niepotrzebne skreślić ;-)), może jeszcze to naprawić. Byle szybko ;-)

Ja osobiście wybrałam sobie kilka papierów z tej kolekcji oraz naklejki i cudny alfabet. No i postanowiłam zrobić świąteczny scrap "prawie clean & simple". Bazą jest papier "Falalalala", który możecie jeszcze kupić w sklepiku :-)


Do kolekcji "Christmas Wishes" dołożyłam jeszcze kilka innych produktów, które znajdziecie w sklepie, m.in. czarno-białe okrągłe literki z kompletu alfabetów Me and My Big Ideas, srebrne rubonsy od Tima Holtza (napisy i gwiazdki nad zdjęciem oraz przed napisem "IS HERE") i świąteczną taśmę washi od American Crafts (w sklepie znajdziecie także inne wzory taśm :-)). Idealnie dopasowały mi się tu także emaliowane samoprzylepne kształty-trójkąciki, znalezione gdzieś w szufladzie, które nawiązują do grafiki na papierze.


*    *    *


*    *    *


I taki to świąteczny scrap popełniłam na początku listopada :-)
Pozdrawiam Was cieplutko
Marta

P.S. A w roli Mikołaja - mój nieoceniony ojciec chrzestny - nikt tak jak on nie potrafi robić "Ho! Ho! Ho!" :D 
4 komentarze:

 1. Wow! Genialny! :) Podoba mi się kompozycja :) Na temat kolekcji chyba nie muszę się wypowiadać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, Gosik :* Ja od razu jak zobaczyłam tę kolekcję, wiedziałam, że będziesz pierwszą osobą, która się w niej zakocha ;)

   Usuń
 2. Marta, ten scrap jest przecudny! Właśnie takie chcę umieć robić :) a kolekcja jest przecudna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Kochana <3 No wiesz, ja czekam, czekam, co Ty wyczarujesz z tej kolekcji - "coś" mi mówi, że zdążyłaś ją kupić :D

   Usuń

Dziękuję, że do mnie zajrzeliście :)